Polykar

O technologii Polykar

Iniekcje geopolimerowe stosowane przez naszą firmę polegają na precyzyjnym dozowaniu mieszanki żywic geopolimerowych przez niewielkie otwory (ok 10mm) wykonanane w posadzce do gruntu pod posadzką. Geopolimer po zadozowaniu zwiększa swoją objętość po czym wiążę (dojrzewa) do postaci stałej i trwałej. Zwiększający swoją objętość materiał osiąga odpowiedne właścowośći po kilku minutach, wypełnia wolne przestrzenie powodując zwiększenie nośności gruntu, jak również możliwe jest podniesienie posadzki, przywrócenie jej pierwotnego poziomu.
W czasie trwania iniekcji kontrolowane są ruchy konstrukcji za pomocą aparatury laserowej, tak aby cały proces przebiegał w sposób przewidywalny i bezpieczny.

O nas

Polykar jest polską firmą świadczącą usługi z zakresu nieuciążliwej technologii podnoszenia posadzek oraz stabilizacji fundamentów.

Nasza firma świadczy usługi na najwyższym poziomie dbając o to co dla Ciebie najważniejsze, a zadowolenie klienta jest dla nas motywacją do daleszego doskonalenia naszych usług.

W realizacji projektów stosujemy nowoczesne technologie wraz z kompleksową  obsługą, zdobywając jednocześnie doświadczenie potrzebne w realizacji kolejnych zleceń.

Nasz zespół to inżynierowie i technicy z wieloletnim doświadczeniem z zakresu branży budowlanej oraz z zakresu technologii polimerowych. Łącząc niezbędną wiedzę wraz z doświadczeniem wykazaliśmy się wiarygodnością oraz zaangażowaniem w realizacji wielu projektów.

Polykar

Domy jednorodzinne

Budynki wielorodzinne

Obiekty przemysłowe i handlowe

Infrastruktura

Kontakt i konsultacja

Umów się na spotkanie podczas którego przeanalizujemy problem Twojej nieruchomości.

Telefon

polykar
POLYKAR

Niedźwiedź Wielkopolski 10c
63-500 Ostrzeszów
woj. wielkopolskie

Email: kontakt@polykar.pl
Telefon: +48 669 610 177